Magazin

Robert De Niro’dan Trump’a Aleni Küfür

Amerikalı ünlü oyuncu Robert de Niro, CBS televizyonunda canlı yayımlanan 72’nci Tony Ödülleri töreninde sahnede ABD Başkanı Donald Trump’a küfretti. Robert de Niro ‘Tek bir şey söyleyeceğim, Trump’ı s…yim’ dedi.

Donald Trump muhalifi olarak bilinen ünlü oyuncu Robert De Niro, CBS televizyonunun ödül gecesine ettiği küfürle damga vurdu.

Dünyayı sallaya görüntülerde Robert De Niro sahneye geldi ve rock yıldızı Bruce Springsteen’i anons ederken ağzından şu küfür sözleri çıktı:-‘Tek bir şey söyleyeceğim. Trump’ı s…yim. (F…. Trump).

ELLERİNİ YUMRUK YAPTI VE KÜFÜRÜ BASTI

Bu sözlerin ardından salonda alkış tufanı koytu. Ellerini havada yumruk yapan Robert De Niro devamını da getirdi; -“Artık ‘Kahrolsun Trump’ değil, Trump’ı S….”

BUNA İHTİYACIMIZ VAR

Robert De Niro, Kasım’da Temsilciler Meclisi üyelerinin tamamı ve Senato’nun üçte birinin yenilenmesi için yapılacak seçimde halkı oy kullanmaya çağırdı. De Niro, Trump’a “moron” diyen Springteen’e “Bruce, kimse senin gibi sarsamaz. Özellikle de zorlu zamanlarda. Kendi ifadenle hükümette gerçeklik, şeffaflık ve dürüstlük için mücadele ediyorsun. Dostum buna yine ihtiyacımız var” dedi. O ROBERT DE NIRO… KİM NE DİYEBİLİR Kİ…  Senaryo yazarı Tony Kushner de, Robert De Niro’nun çıkışını yorumlarken şunları söyledi: “(De Niro’ya) katılıyorum. Onun bunu yaptığına inanamıyorum. Aferin. Yani o, Robert de Niro. Ona kim ne diyebilir ki?.” Kushner, Trump’ın başkanlığı için de “Sınırda bir psikotik narsisti Beyaz Saray’a taşıyan bir Hitler Hatası” ifadesini kullandı.

Do you like this post?
  • Harika
  • Çok Güzel
  • İyi
  • İdare Eder
  • Kötü
  • Berbat

Yorum Yap