Magazin

Özlem Tekin İnzivaya Çekildi

Özlem Tekin nerede şimdi ne yapıyor araştırmaları bugün magazin basının gündeminde. Şehir hayatından bıkan ve kendine Muğla’nın bir köyünde gözlerden ve teknolojiden uzak bir yaşam kuran Özlem Tekin’in son hali şaşırttı. İşte müziğin asi kızı Özlem Tekin’in yeni hali, son görüntüsü

Rock müziğinin asi kızı Özlem Tekin Muğla Milas’ın bir köyünde mütevazi haliyle görüntülendi. 46 yaşındaki Özlem Tekin teknolojiden uzak, 5 köpeği, atı ve eşeği ile birlikte çiftlikte yaşıyor.

 UZUN SÜREDİR BODRUM’DA

Uzun süredir Bodrum’da yaşayan ve bir dönem Küçükbük’te muhtar azası seçilen Özlem Tekin, Muğla’nın Milas ilçesindeki bir köye taşındı. 46 yaşındaki Tekin, aldığı 17 dönüm arazi üzerine yaptırdığı mütevazı evinde objektiflere takıldı. Her gün yürüyüş yapan, daha sonra beş köpeği, atı ve eşeğini besleyen Tekin, ev temizliği dahil her şeyi kendi yapıyor. Önceki gün sabah erken saatlerde temizliğe başlayan Tekin, evinin duvarlarını ve camlarını sildi. Şalvar giydiği görülen Tekin cep telefonu dahil, hiçbir teknolojik alet kullanmıyor. Ünlü şarkıcı, bazı günler ise at binerek, köy merkezine gidiyor. Posta’nın haberine göre; Bir zamanların ünlü rockçısı yeni yaşamını şöyle anlattı: “Cep telefonu da dahil olmak üzere hiçbir teknolojik alet kullanmıyorum. Tek eğlencem atımla köy kahvesine gidip okey oynamak.” “Beş köpeğim, bir at ve eşeğim var. Çiftliğimde mutluyum. Temizliğimi bile kendim yapıyorum. Bütün gün şalvar ve terlikle dolaşıyorum. Keşke bu hayatı daha önce seçseydim”

Do you like this post?
  • Harika
  • Çok Güzel
  • İyi
  • İdare Eder
  • Kötü
  • Berbat

Yorum Yap