Magazin

Duygu Sarışın Kimdir?

Adı Çağatay Ulusoy’la tekrar anılmaya başlanan Duygu Sarışın kimdir?

Duygu Sarışın adını ilk kez İçerde dizisi ile duymuştuk!…Sonarsında ise bombayı Ufak Tefek Cinayetler dizisindeki pitales hocası Burcu karakteriyle patlattı. Dizinin ilk bölümlerinde dikkat çeken Duygu Sarışın’ın hayatı araştırılmaya başladı. İçerde dizisinde Çağatay Ulusoy ile aşk yaşayan Duygu Sarışın’ın adı tekrar eski aşkı Çağatay Ulusoy ile anılmaya başladı.

DUYGU SARIŞIN KİMDİR: Duygu Sarışın 24 Kasım 1987 İzmir doğumlu. 1.70 boyunda ve 56 kilo olan Duygu Sarışın, Yay burcu, gözleri kahverengi.Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamladı.

İzmir Ekonomi Üniversitesi, Moda Tasarım Bölümü’nde dersler alan Duygu Sarışın, İzmir Devlet Tiyatrosu’nda oyunculuk yaptı. 2011 yılında ise televizyon dünyasına Cennetin Sırları dizisi ile adım attı. İnadına Yaşamak, Kaçak Gelinler, Güneşi Beklerken, Rengarenk gibi diziler de rol aldı.

ROL ALDIĞI PROJELER: 2011 yılında ise televizyon dünyasına Cennetin Sırları dizisi ile adım atmış; İçerde, İnadına Yaşamak, Kaçak Gelinler, Güneşi Beklerken, Rengarenk gibi diziler de rol almıştır.

Star Tv’de yayınlanan; kadrosunda Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Tülin Özen, Mert Fırat, Ferit Aktuğ, Yıldıray Şahinler, Selim Bayraktar, Hayal Köseoğlu, ve Tansu Biçer gibi isimlerin yer aldığı Ufak Tefek Cinayetler dizisinin kadrosunda yer almakta ve Burcu karakterini canlandırmaktadır.

Do you like this post?
  • Harika
  • Çok Güzel
  • İyi
  • İdare Eder
  • Kötü
  • Berbat

Yorum Yap