Kültür&Sanat

Ahu Sungur Bu Sefer Gerecek!

ahu sungur bu sefer gerecek
Magazinmatik.com/Melike BİRGÖLGE
 
Ahu Sungur ve Ergün Demir’in başrollerini paylaştığı gerilim türündeki ZERK filminin çekimlerine başlandı.

Farklı konusu ve ‘Korku, yalan söylemeyi öğretir’ sloganıyla yola çıkılan filmin çekimleri son hızla devam ediyor.

ZERK’in kadrosunda; Ahu Sungur, Ergün Demir, Açelya Elmas, Semra Dinçer, Bülent Seyran, Arzu Suriçi Kireççi, Taner Bahadır, Pervin Ünalp, Ali Ertem rol alıyor.

SİNEMAYA ARJANTİN’DEN BİR DOZ ZERK!

Adını Feriha Koydum, Binbir Gece, Arka Sokaklar ve 4 sezon yayınlanan ‘O Hayat Benim’ dizileri, Mandıra Filozofu filmindeki başarılı performansıyla Ahu Sungur ve son 3 yıldır Arjantin’de katıldığı dans yarışmasında yoğun ilgi gördükten sonra iki tiyatro oyununda İspanyolca konuşarak rol alan, ordaki insanlara yardımlar dağıtarak Arjantinlilerin sevgisini kazanan, Ekim başı itibariyle de Çiğdem Tunç Tiyatrosu’nun yeni oyunu ‘Binbir Gece Masalları’nda başrol oynayacak olan Ergün Demir gerilim türündeki bu filmle bir araya geldiler.

Senarist ve yönetmenliğini Battal Karslıoğlu’nun yaptığı, 2 Ağustos’ta Polonezköy’de çekimlerine başlanan filmin yapımcıları Ali Ertem ve Murat Aktunalı.

Ahu Sungur Bu Sefer Gerecek!

Görüntü yönetmenliğini Iman Tahsin’in, uygulayıcı yapımcılığını Hamdi Bor’un yaptığı, Trio Grup Pictures A.Ş’nin yapımcılığını üstlendiği film, Aralık ayında seyirciyle buluşacak.

Türkiye’de vizyona girmesinin yanı sıra Güney Amerika, Arjantin ve Fransa’da da yayınlanacak.

Do you like this post?
  • Harika
  • Çok Güzel
  • İyi
  • İdare Eder
  • Kötü
  • Berbat

Yorum Yap