Tv&Medya

Agatha Christie dizisi The ABC Murders’dan İlk Görsel

The ABC Murders (Cinayet Alfabesi) dizisinin oyuncu kadrosu tamamlanırken diziden John Malkovich’li ilk görsel de yayınlandı.

BBC ve Amazon iş birliğiyle ekrana gelecek olan  yeni Agatha Christie romanı uyarlaması “The ABC Murders (Cinayet Alfabesi)”ın oyuncu kadrosu tamamlanırken diziden ilk görsel de yayınlandı.

Çekimleri süren dizide Hercule Poirot karakterine hayat verecek olan ve rolüyle ilgili “Hercule Poirot’u oynamamı istemelerinden dolayı onur duydum. Geçmiş dönemde mükemmel aktörler tarafından oynanan bu rolün sayısız zorluklarından keyif alıyorum” dedi…

THE ABC MURDERS’IN KALABALIK OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Oyuncu kadrosunda John Malkovich dışında Rupert Grint, Tara Fitzgerald (Game of Thrones), Andrew Buchan (Broadchurch), Shirley Henderson (Harry Potter), Kevin McNally (Pirates Of The Caribbean), Gregor Fisher (Love Actually) ve Jack Farthing’i (Poldark) bulunduran dizinin konuk oyuncu kadrosu ise bir hayli kalabalık: Karen Westwood (The Alienist), Lizzy McInnerny (The Crown), Anya Chalotra (Wanderlust), Eve Austin (In The Flesh), Christopher Villiers (Hetty Feather), Suzanne Packer (Keeping Faith), Michael Shaeffer (Rogue One), Cyril Nri (Cucumber), Henry Goodman (Genius: Einstein), Tamzin Griffin (A Fantastic Fear Of Everything), Ian Pirie (Sunset Song), Shane Attwooll (Dark River) ve Terenia Edwards (Peter Rabbit). THE ABC MURDERS KISA KONUSU Mammoth Screen ve Agatha Christie Limited yapımcılığında hazırlanan The ABC Murders’ın hikayesi 1930’lu yılların İngiltere’sinde geçiyor ve Hercule Poirot’un kadim dostu Hastings ve Japp’ın yardımıyla A.B.C. olarak nam salmış, alfabe sırasına göre kurbanlarını seçip öldüren bir seri katilin izini sürmesini konu ediyor.

Alex Gabassi’nin (The Frankenstein Chronicles) yönetmen koltuğunda oturacağı dizinin yürütücü yapımcı kadrosunda Gabassi ile birlikte Phelps, Damien Timmer, Helen Ziegler, Prichard, Basi Akpabio, Elizabeth Kilgarriff gibi isimler yer alıyor. ÜÇ BÖLÜMLÜK MİNİ DİZİ Henüz yayın tarihi netleşmeyen mini dizinin üç bölümden oluşacağı kesinleşti.

Do you like this post?
  • Harika
  • Çok Güzel
  • İyi
  • İdare Eder
  • Kötü
  • Berbat

Yorum Yap