Funda Erkoç

Bakalım Aşk Ağlatır  Ne Kadar Ağlatacak?!

Yayın hayatına Eylül ayında başlayacağı duyurulan Aşk Ağlatır dizisindeki genç kızın şiddet gördüğü sahneler daha dizi yayınlanmadan sosyal medyada  tepki toplamıştı.İşte o dizi bu akşam Show Tv’de ilk bölümü ile izleyici karşısına çıktı.

Bugün ilk bölümü ile Show Tv’de ekrana gelen Aşk Ağlatır öncelikle kadrosuyla göz doldurdu. Sinema filmi tadındaki çekimlerin yanı sıra dizinin  müzikleri de yaşanan drama oldukça uygundu.

Son dönemlerdeki çoğu dizide olduğu gibi ilk bölüm biraz monoton başladı sanki . Meryem Ada’nın ve annesinin hikayesi  daha derin  işlenebilirdi. Ve dizide fazlaca tesadüfler mi vardı ne?

Dizinin başrol oyuncularından Deniz Can Aktaş oyunculuktaki  başarısını  yine konuşturdu Yusuf karakterine adeta cuk oturmuş!….Yusuf karakterini sanırım seyirci  çok sevecek!.

Hafsanur Sancaktutan’ın oynadığı  Meryem Ada karakteri de çok sevilecek.Yani kısacası Yusuf ile Meryem Ada  aralarında yaşanan tatlı atışmalı dialoglar ile  izleyicilerin sevgilisi olacak!…

Hasan Küçükçetin yine  kötü karakter olarak karşımıza çıkıyor adamı artık birde iyi bir karakter yapın yazık günah yaaaa

Her dizinin olmazsa olmazı bir  psikopatımız mutlaka var tabiî ki o da dayı beyi  canlandıran Durul Bazan daha ilk bölümden o tabak çanağı telef ederek nasıl bir psikopatla karşı karşıya olduğumuzun sinyalini verdi!

Sosyal medyada dizilerdeki kadına şiddet sahnelerine karşı başlatılan protestolar sonrası  Aşk Ağlatır’daki  şiddet sahnelerinin çıkarılması sevindirici  yapımcı, ve kanal tepkilere kayıtsız kalmamış belli umarım böylede devam ederler…

Bu dizi tutarmı derseniz tutma ihtimali yüksek  iki güzel yetenekli oyuncu uyum içinde seyircide bu uyumu sevecek ve diziyi sahiplenecektir diyorum.

Bakalım  bu ikilinin acı dolu hikayesi ve ilerleyen bölümlerde  olacaklar diziyi reyting listesinde nereye kadar yükseltecek?

Yorum Yap