Funda Erkoç Yazarlar

Damadı Bilmem Ama Siz Kesin Bayılacaksınız!

Televizyon ekranlarında yeni sezonun başlamasına sayılı günler kaldı.Malum konu reyting olunca sık eleyip ince dokumak gerekiyor.

Televizyon ekranlarında yeni sezonun başlamasına sayılı günler kaldı.Malum konu reyting olunca sık eleyip ince dokumak gerekiyor.

Ne tutar ne tutmaz iyice ölçülüp biçilmeli.Zaten kanallarda ona göre yeni sezonda hangi programlara ve dizilere yer vereceklerinin kararını haftalar önceden verdiler.

Eskilerin yanında yepyeni programlarda ekrana merhaba demeye hazırlanıyor.Bu yeni programlar içinde en dikkat çeken reytinglerde ciddi bir yarışın içine girecek olan “Damat Bayıldı” olacak…

TV 8 ekranında yayınlanan Yemekteyiz yarışmasında oldukça başarılı bir sunum gerçekleştiren Onur Büyüktopçu yeni yemek yarışması ile hayli iddialı bir şekilde geliyor.

Show TV’de başlayacak olan “Damat Bayıldı” programının yapımcılığını Hümeyra Daştan ve Ataberk Oral üstleniyor.Aylardır harıl harıl bu yeni program için çalışıyorlar eh malum rakip çok.

TV8 de Seda Sayan ,Fox TV de Zuhal Topal ,Kanal D de Fatih Ürek var.Böyle büyük bir reyting savaşının  içinden çıkmak kolay değil..

Ama ben Onur Büyüktopçu’nun yeni kanalındaki  yeni programında başarılı olacağını düşünüyorum hatta TV8 deki “Yemekteyiz”de  sıkışıp kalmışlığını üstünden atacağını ve herkesin esas Onur Büyüktopçu’yu göreceğini tahmin ediyorum.

Büyüktopçu, iyi bir oyuncu yeni konseptinde bu tecrübesini  kesinlikle konuşturacak ve Yemekteyiz sıradanlığından sıyrılıp bolca kahkaha atacağımız hoş vakit geçirip heyecanlanacağımız günlere az kaldı.

Bu arada Onur Büyüktopçu’nun sağlamda bir fan kitlesi var ki toplu halde kanal değiştirerek onu yeni kanalında yalnız bırakmayacaklarına da eminim eh böyle olunca başarı kaçınılmaz olacaktır.

 

Yorum Yap