Sosyal Medya

Naime Nokta.com Şarkısıyla Sosyal Medyayı Salladı!

6 Temmuz’da yayınlanan Güldür Güldür Show’a Naime şarkısı Nokta.com ile damga vurdu.Sosyal medya bu şarkıyı çok sevdi.

Güldür Güldür Show dün akşam reytinglerde zirve yaptı.Özellikle kadrosuna bu sezon katılan Ecem Erkek ve Naime karakteri ile daha şimdiden izleyicilerin kalbine taht kurdu.

Kadın komedyenin az yetiştiği ülkemizde Ecem Erkek son dönemin parlayan yıldızı oldu.Erkek’in hayat verdiği karakterler çok sevildi.Güldür Güldür Show’un bu haftaki bölümğünde liseler arası şarkı yarışmasına katılan Naime’nin seslendirdiği nokta.com şarkısı sosyal medyada en çok konuşulanlardan oldu.

Ecem Erkek konu ile ilgili sosyal medya hesabından”Bu şarkı ,dün gece bizi reytinglerde 1. Sıraya taşıyan can seyirciye , Naime’ciğin imkansız aşkında onun tarafında olanlara,o gece bizimle birlikte gaza gelip ‘öp öp’diye tempo tutan seyircilerimize, sahnede sevgisini benden asla esirgemeyen canım ekip arkadaşlarıma , yazarlarımıza ve şarkının yaratıcısı Ramiz’e gelsin Naime ‘yi ben de sizin kadar çok seviyorum ”  açıklamasını yaptı.

ECEM ERKEK KİMDİR?

Ecem Erkek; 24 Haziran 1991 yılında Ankara’da doğmuştur. Küçük yaşlarda oyunculuk kariyerine tiyatro ile başlayan genç oyuncu; 2006 yılında Ankara Ömer Seyfettin Lisesinden mezun olmuştur. Liseden sonra 2007-2008 yılları arasında, Mamak Belediyesi Konservatuvarında tiyatro eğitimi ve Hacettepe Üniversitesi Türkçe Topluluğunda diksiyon eğitimi almıştır. 2009 yılında, Ankara Sanat Tiyatrosunda kursiyerlik yapan Ecem Erkek; 2010 yılında Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi, Tiyatro Ana Sanat Dalı Bölümünü kazanmış ve 2015 yılında mezun olmuştur. Bu süreçte birçok tiyatro oyununda sahne almıştır. “Hayat Sırları” dizisi ise ilk TV filmi kariyeridir.

Yorum Yap