Funda Erkoç Yazarlar

2019 Yazında Bu Dizileri İzleyeceğiz!

Televizyon ekranları her yıl bir çok  diziyi konuk ediyor.Kimileri çok seviliyor ve tutuluyor kimileri de daha ilk üç bölümde ekrana havlu atıyor

Bu yılda pek çok dizi ekrana geldi ve içlerinde  Bizim Hikaye, Diriliş Ertuğrul, Çarpışma, İstanbul’lu Gelin ve Kızım diziler reyting listelerinde kendilerine iyi bir yer bulup ekran serüvenine devam ederken  geçtiğimiz hafta birer birer final yapmaya başladılar.

Tabi bu arada çok sevilip bir sezon daha devam edecek olan Çukur, Yasak Elma, Sen Anlat Karadeniz, Kuzgun, Hercai ve Kardeş Çocukları da 2019 yılında sezon finali yapan diziler oldular.

Yazın gelişiyle kanalların yaz dizilerinin tarihleri de belli oldu. Haftanın her günü birçok kanalda yeni bir yaz dizisi ekranlara gelecek.

İşte karşınızda 2019 yaz dizileri!

Canevim 27 Mayıs’ta ekran serüvenine başladı.İlk bölüm istenen reytingleri getirmedi o yüzden 3 Haziran Pazartesi dizi ilk bölümü ile tekrar ekrana geldi ve ilk yayına göre daha iyi bir reyting alarak ilerleyen bölümler için umut verdi.

Kimse Bilmez 11 Haziran Salı günü ekrana gelecek olan dizide Keremcem faktörü var bence dizi istenen hayran kitlesine sahip olacak ve yaz sezonunda en çok izlenen diziler içinde yer alacak.

Afilli Aşk 12 Haziran Çarşamba günü ilk bölümü yayınlanacak dizi bakalım Kanal D nin makus talihini kırarak ekranda tutunacak mı? İzleyip göreceğiz.

Benim Tatlı Yalanım  13 Haziran Perşembe günü seyircisi ile buluşacak olan dizi soap opera (pembe dizi) dedikleri cinsten bir  görüntü veren dizide tutan dizilerden olacak gibime geliyor

Her Yerde Sen 14 Haziran Cuma günü ekrana gelecek dizide  4 bölümle ekrana veda eden Şahin Tepe dizisinden Aybüke Pusat ile sezon finali yapmadan biten Kardeş Çocukları dizisinden  Furkan Ardınç başrollerde  bakalım bir önce oynadıkları dizilerde hayal kırıklığı yaşamış iki oyuncu bu sefer şeytanın bacağını kırabilecekler mi?

 Tozkoparan ve Tek Yürek  TRT  ekranında Pazartesi ile Perşembe günleri yayına giren bu iki dizi tüm yaz sezonu boyunca ekranda olacak.

Bu arada Show Tv ‘den bu yaz sezonu için yeni bir dizi haberi daha çıkmadı.

Yorum Yap