Anasayfa Tv&Medya

Hercai 8.Bölümde Şadoğlu Konağı’nda Gergin Anlar Yaşanacak!

Yapımını Mia Yapım’ın üstlendiği, ‘Hercai’ dizisi, hikâyesiyle nefes kesiyor! İntikamdan doğan imkânsız bir aşkın, anlatıldığı dizi Cuma akşamlarına damga vurarak reytingleri altüst ediyor.

‘‘Burada olan, burada kalacak Miran Aslanbey!’’

Reyyan’ı kurtarmak için her yolu deneyen Miran Aslanbey, Reyyan’ın “burada olan burada kalacak” sözüyle yıkılır!

Reyyan Azat’tan gelen evlilik teklifini kabul etmesiyle iki konakta da işler iyice karışıyor! Bir yanda oğullarını Reyyan’la evlenirmek istemeyen Handan ve Cihan Şadoğlu, diğer tarafta ise her geçen gün Miran’ı elinden kaybeden Azize Aslanbey!

Tüm bu karmaşa içinde Miran’ın yolu küçük “Gül” Hanım ile kesişiyor. Şadoğlu Konağı’nda da yine gergin anlar var! Bir yanda dedesi Nasuh Şadoğlu’na karşı duran Azad, diğer yanda ortalığı karıştırmak için yine oyunlar peşindeki Yaren!

Ve intikam almak için büyüyen Miran, kalbiyle aklı arasında gidip gelirken, silahını neden Reyyan’ın babasına. Hazar Şadoğlu’na çeviriyor?

Yapımcılığını, Mia Yapım Banu Akdeniz’in üstlendiği dizinin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İlay Erkök ve Duygu Yetiş paylaşıyor.

‘Hercai’ nefes kesecek yeni bölümüyle Cuma günü saat 20:00’de atv’ de!

Yorum Yap