Saç Profesörü

2019 İlkbahar/Yaz Sezonunun En Trend Saç Modelleri

Modern Parti ve davet topuzları

Saç modellerini tasarımında, Houtecouture kadın profillerinin yüz şekillerine uyum sağlayan topuzlar çok ön plana çıkıyor. Sıradan cazibenin peşinden koşmak yerine kendi çizgisinde olma cesaretini gösterebilen bu kadınlar,

yenilikçi saç modellerini Orhan Bademli’nin, sanatçı vizyonuyla bütünleşen duygusal deneyimlerini paylaşarak zamana karşı sanatsal bir başkaldırı ve bir duruş olarak sergileyebilen güçlü profillerdir.

Her biçimsel hareketi vücut hatlarının zerafetine, şıklığa, netliğe ruh katabilen, hayal gücü ve heyecan verici sıra dışı çözümlerle kendi akımlarını yaratan bu kadınlar, sac tasarım finallerini carpe diem felsefesiyle anı yaşayarak adeta kırmızı halıdaki İlginç güzelliklere keyifli anlamlar katıyorlar..

Sac modelimiz için esinlendiğimiz Deniz kabuğu figürü tasarıma bir ruh ve farklı bir boyut kazandırıyor. Dış çizgileri fazla radikal olmasına rağmen kişiselleştirilmiş romantizmin sıra dışı çizgileriyle “xxl burgular” ve”çapraz Örgülerin” uyumunu görmekteyiz…

Sac Rengi hakkında yorumlayacak olursak; Anahtar kelime “başkası mı olmak istersiniz yoksa kendiniz mi ?”
Tıpkı” Başkalarına benzemekle benzersiz olmak” arasındaki fark gibi….
Bu konuda profesyonel uzmanlara danışarak kendinizle ilgili yeni renkler keşfedebilir, yeni görümünüzü sevme şansını yakalayabilirsiniz diyorum. Kumral Dore sıcak renklerin arasında “Artıç” Titreşimli çift yansımalarla ikinci tonları yaratarak saçlarınızda parlak ve ışıldayan renklerin Cazibesi gözlerinizi kamaştıracaktır..

MAKEUP ARTİST: EMİNE HATUN YILMAZ DER Kİ;

İlk bahar yaz koleksiyonumuzda; zarif parlak dokulu ve ikonik renkler, bakır ve tropik kırmızının hakim olduğu güçlü tonları bize yansıtmaktadır .
Moda dünyasındaki şıklık ve zarafetinin senkronize etmiş olduğumuz çalışmada Polina ile tamamen bütünleştiğini görmekteyiz .

Yorum Yap