Anasayfa Kültür&Sanat

21 Günlük Esrarengiz Komanın Gerçek Hikayesi: Koma 21

Tara Kitap’tan çıkan Koma 21, genç bir iş insanının bir toplantı sırasında sırtında hissettiği acıyla başlayan ve 21 gün süren esrarengiz koma sürecinin gerçek hikayesini anlatıyor.

Yazarı Haris Milonas’ın kendi mucizevi hikayesini kaleme aldığı kitap; sürükleyici kurgusuyla okuyucuyu ölüm ve yaşam arasındaki bu deneyime ortak olmaya davet ediyor. Üstelik dünyada ilk kez Türkiye’deki okurlarla buluşuyor…

Türkiye’nin en yenilikçi yayınevlerinden Tara Kitap imzasıyla okuyucuyla buluşan Koma 21, ölüm ve yaşam arasındaki ince çizgide 21 gün geçiren genç bir adamın ilginç öyküsünü konu alıyor. 20 yıldır profesyonel olarak uluslararası finans sektöründe çalışan Haris Milonas’ın kendi yaşam öyküsünden ilginç bir kesiti kaleme aldığı kitap, yazarın ölüm ve yaşam arasında geçirdiği 21 gün ve bu esnada yaşadığı esrarengiz deneyimi merkez alıyor.

Dünyadan önce Türkiye’de

Haris Milonas’ın kitabı, Tara Kitap ayrıcalığıyla kendi ülkesi olan Yunanistan ve dünyadaki diğer ülkelerden önce Nisan ayı itibariyle Türkiye’deki okurlarla buluşuyor.

8 esrarengiz rüya

Milonas’ın mucize olarak nitelendirilebilecek koma hikayesi stresli bir toplantı esnasında sırtında hissettiği korkunç bir acıyla başlıyor. Kitapta, Milonas’ın 21 günlük koma sürecindeyken gördüğü sekiz esrarengiz rüya, hiç bitmeyecekmiş gibi görünen bir maratona hazırlıksız yakalanan ve üç kızına bu durumu nasıl açıklayacağını bilemeyen eşinin yaşadıkları ve mesai arkadaşlarının dahi öleceğine kesin gözüyle baktığı bu adamın mucizevi uyanış öyküsünü soluksuz okuyacaksınız.

Yorum Yap