Magazin

Gülden Mutlu’dan Takipçisine İsyan!

Son şarkısı “Kandırmışlar Aşk Diye” ile müzik listelerinde hızlı bir yükselişe geçen başarılı şarkıcı Gülden Mutlu, müzik platformu Pop Bizde tarafından “Günün Şarkısı” seçilince kriz çıktı.

Bir takipçisi tarafından “Bok gibi olmuş nasıl günün şarkısı bu” diye gelen mesajı sosyal medya hesabından paylaşarak sitem etti. “Sen ve senin gibiler zaten dinlemesin. Dinleyip de kirletmesin şarkılarımı!” diye uzun bir mesaj paylaştı.

Gülden Mutlu mesajında “Normalde böyle şeyler paylaşmam bilirsiniz. Fakat bunun çok hakettiğini düşünüyorum. sen ve senin gibiler;
Şu içi çamur dolu ağzınızı kendiniz gibi olan, bir kere de size gerçekten boktan işler dinletenlere açın. Eleştirinin nasıl dile getirileceğinden bir habersin, başkası bunu umursamayabilir ama burada tellere takılırsın. Ben bunu görmezden gelmem, aman deyip geçmem. Zaten boşverenler çoğalttı sizi böyle,görmezden gele gele çoğalttılar. Size de bir deli cesareti geldi.Çok merak ediyorum sizin bu yüzyüze söyleyemeyeceğiniz kelimeleri bir telefonun arkasına saklanıp kullanırken hissettiğiniz şeyi? Hasta mısınız kardeşim?

Açıp dinleme o zaman. Kaç kişinin emeği var bu işte,biz bir araya gelip tekerleme yazıp size şarkı diye mi yutturduk? Sizin yuttuklarınızın yanında adını bile andırmam şarkımın. Bu ne ayarsız bir mesajdır!
Ne rahatsız etti seni, bir insanın şarkımı günün şarkısı seçmesi mi? Bence az bile.. Şahane bir şarkı oldu bu, muhteşem bir klip çekti yönetmenlerim. Sen ve senin gibiler zaten dinlemesin. Dinleyip de kirletmesin şarkılarımı. Al o telefonu eline, kimler bu şarkı olaylarının bokunu çıkardıysa onlara yağdır.Burada yemez!

Teşekkür ederim @popbizdeofficial . Bence günün değil, bu yılın en güzel slow şarkısı bu. Ha heryerde çaldı mı hayır. Asla yayınlamayan kanallar oldu, sebep sorduk, halka soruyoruz talep görürse çalarız, yok efendim biz geç giriyoruz biliyorsunuz vs dediler. Hayır bilmiyorum, bildiğim tek şey siz yaptığı işi gözünüze sokmayandan “ben bunu yaptım ve harika oldu!” diye heryerde bas bas bağırmayandan, sessizce işini yapandan asla hoşlanmıyorsunuz yok sayıyorsunuz. Ama dert mi asla değil, çünkü artık umrumda değil. Çok teşekkür ederim inandığıma inanıp ben de varım bu işin içinde diyen benimle çalışan herkese @ossmanctn@idildizdar @saiddagdeviren Elinize emeğinize sağlık, benimle güldünüz, benimle ağladınız, hangi şarkının içinde canın var deseler bu şarkımı söylerim! Çünkü bu şarkımda balçıkla sıvanmayacak bir güneş var. Gönlü körlerin asla görmediği… Ne çirkin kalplisiniz ya… Ahh!….”cümlelerine yer verdi.

Yorum Yap