Magazin

Bülent Ersoy Ömür Gedik’e Resmen Savaş Açtı!

Bülent Ersoy ile Ömür Gedik arasındaki kürk kavgası iyice büyüdü.

Bir magazin programına katılan Ömür Gedik ile aynı programa telefonla bağlanan Bülent Ersoy’un arasındaki kaz tüyü meselesi büyüyerek devam ediyor.

Ersoy, Ömür Gedik’in kızının düğününde giydiği kıyafetin üstündeki tüylerin gerçek kaz tüyü olduğunu söylemesi üzerine Gedik bir açıklama yapmış ve “İftiracı Bülent Ersoy ve Gülşah Saraçoğlu’na elbisemi diken modacı Ebru Karabayır’ın cevabını paylaşıyorum… Üzerinden kürkü eksik etmeyen, gerçek kürk giymeyi savunan ve kötü örnek olan bu ikisi kendi kusurlarını böyle iftiralarla, çamur atarak örtemezler…Gerçek kürk giymekle övünen ve bu devirde kürkü savunan Bülent Ersoy ve Gülşah Saraçoğlu, gerçek kürk kullanmam diyen modacım Ebru Karabayır ve bana çamur atarak günahlarından arınamazlar. Gülşah, ben ondan giyinmeyin dedikçe ağzında köpükler saçıyor. Giyinmeyin bu kadından…”cümlelerini sarf etmişti

Bu sözler üzerine Bülent Ersoy ınstagram hesabından bir açıklama yaptı ve  Ömür Gedik’in tilki kürkü giydiğini iddia ettiği bir fotoğrafını “Beni iftiracılıkla suçlayan gerçek hayvanseverin hali buyrun !!!”notu ile paylaştı.

Bu paylaşım sonrası Ömür Gedik karşı atağa geçti ve “Bülent Ersoy’un ben iftira atmam dedikten sonra Ömür gerçek kürkler giyiyor diye yayınladığı fotoğrafımı paylaşıyorum. Fotoğraf instagram sayfamda mevcut. Altındaki yazıyı dikkatle okuyunuz”notu ile Bülent Ersoy’un paylaştığı fotoğrafın aslında kürke hayır kampanyası çekimlerinden alınmış bir kare olduğunu ve gerçek kürk kullanılmadığını beyan etti.

Yorum Yap