Magazin

Bülent Ersoy Canlı Yayında Ömür Gedik’e Esti Gürledi!

Bülent Ersoy ile Ömür Gedik arasındaki kürk savaşı iyice büyüdü.

Bugün Söylemezsem Olmaz programına katılan iki ünlü isim arasında oldukça gergin anlar yaşandı.Bülent Ersoy’un Ömür Gedik’in kızının düğününde giydiği kıyafetteki tüylerin gerçek olduğunu iddia etmesi ile gerginlik iyice tırmandı.

İki ünlü isim birbirlerine sosyal medya aracılıyla göndermeler yaptı.Bugünde Beyaz TV’deki magazin programına bağlanan Ersoy ile Gedik arasında ki kavga iyice büyüdü.

Söylemezsem Olmaz canlı yayınında Bülent Ersoy ve Ömür Gedik arasında tekrar alevlenen kürk polemiği masaya yatırıldı. Ömür Gedik’in kızının düğününde tüylü bir kıyafet giymesi Bülent Ersoy’un dikkatinden kaçmamış ve bir hayvan sever olarak gerçek tüy kullanmasını eleştirmişti. Canlı yayına bağlanan ve daha önce Diva’yı iftira atmakla suçlayan Ömür Gedik kıyafetindeki tüyün gerçek olmadığını söyledi. Bülent Ersoy da canlı yayına bağlandı ve bir bilirkişinin devekuşu tüylerinin gerçek olup olmadığını belirlemesini istedi. İlerleyen dakikalarda taraflar aynı anda canlı yayına bağlandılar ve kıyamet koptu. Diva mahkemede hesaplaşacaklarını söylerken Ömür Gedik’in modacısından cevap geldi: TÜYLER GERÇEK! Ben yalan söylemem diyerek yeri göğü inleten Diva tam anlamıyla esti gürledi!

İşte O Anlar

Yorum Yap