Magazin

Burcu Esmersoy O İki Magazinciye Ateş Püskürdü!

Burcu Esmersoy, 2. Sayfa programının sunucuları Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’a adeta ateş püskürdü.

İki magazincinin  hakkında yalan haber yaptıklarını söyleyen Esmersoy, “Programınıza konuk olmayınca böyle oluyor demek” diyerek sitem etti.

Burcu Esmersoy, hakkında yalan haber yaptıklarını iddia ettiği 2. Sayfa programının sunucuları Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’a sosyal medya hesabından ateş püskürdü.

Katıldığı bir etkinlikte, “Güzel olmak için çabalamam. Kuralları iyi bilirim. Yani kadınlara ‘Benden size zarar gelmez’ enerjisini veririm. Bugüne kadar kimseye bir yanlışım olmadı.” dedi. Bu sözlerinin çarpıtıldığını gören Esmersoy ise sunuculara, “Programınıza konuk olmayınca böyle oluyor demek ihtarnameniz yolda” diyerek sitem etti.

“PROGRAMA KONUK OLMAYINCA BÖYLE YAPILIYOR DEMEK”

Programda geçen haberinin fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Burcu Esmersoy, sunuculara şöyle seslendi: “Programa konuk olarak katılmayınca böyle yapılıyor demek. Bir haftadır hakkımda söylemediğim şeylerle saçma sapan gündem yaratma çabaları size yakışan bu zaten şaşırmak gereksiz. Haberi siz uydurup tepkiyi de siz pompalayınca günü ne güzel dolduruyorsunuz. O kadar komiksiniz ki… Ama sizin kadar sizi izleyen yaptığınız yalan uydurma haberlerin gerçekliğini araştırma gereği duymadan altına yorum yaparak sizi ciddiye alanların hepsine sözüm. Kendi pisliğinizde…. Mutluluklar.

Yorum Yap