Tv&Medya

Bu Haftanın In-Out’ları Kimler?

Bu Hafta In-Out ‘da bakalım kimler çıkışta kimler inişte!

1 -Bir Zamanlar Çukurova; Yine her hafta olduğu gibi bu haftada dönem dizi kıtlığında ilaç gibi ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova seyirciyi ekrana kitlemeye devam ediyor.

2- Şahintepesi; Çok sağlam bir oyuncu kadrosuna sahip dizi ilk iki bölümde istenen etkiyi gösteremedi ama benim hala umudum var sonuçta yönetmen koltuğunda Hilal Saral var  napar eder bu diziyi adam eder.

3-Jet Sosyete;Bu haftayı maç bahanesiyle es geçtiler şu an sadece TV8 de yayınlandığı için reytinglerde ilk ona girebiliyor başka kanalda olsaydı tehlike çanları çalmaya başlamıştı.Güldürmüyor sadece güldürmeye teşebbüs ediyor.

4-Çarpışma;İlk bölümün reyting sonucu ile hayal kırıklığı yaşatan Kıvanç’lı elçin’li dizi ikinci haftasında az bir kıprıdanma gösterdi ama basında çıkan dizi hakkındaki spekülasyonlar seyirciyi diziden uzaklaştıracak cinsten iki hafta daha seyrine bakmak lazım bakalım neler olacak?

5-Avlu;Avlu bu hafta oyunculuk açısından tavan yaptı. Demet Evgar kariyerinin en iyi rollerinden birinde harikalar yaratıyor.İntikam sahnesi seyirciyi ekrana kitledi.

 Yorum Yap