Tv&Medya

Bir Zamanlar Çukurova’ya Aşk Takviyesi!

ATV ekranında Perşembe akşamları seyircisi ile buluşan ve her hafta reyting listesinde ilk sırada yer alan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde heyecan katlanarak devam ediyor..

Dizinin gelecek haftaki bölümlerinde ise yeni bir aşkla karşı karşıya kalacağız.

Züleyha’ya büyük aşk besleyen Yılmaz yeni bir aşka mı yelken açacak? Bu sorunun cevabı ilerleyen haftalarda belli olacak..Pekiyi Yılmaz’ın yeni aşkı kim olacak? İşte bu sorunun cevabı  Muhteşem Yüzyıl ve Kara Dayı dizileriyle dikkatleri üzerine çeken Melike İpek Yalova

Melike İpek Yalova diziye Ala Hekimoğlu adlı bir çocuk doktoru olarak girecek ve Âlâ’nın, Yılmaz’a (Uğur Güneş) aşık olması dizideki bütün dengeleri değiştirecek.

 Melike İpek Yalova Kimdir?

Melike İpek Yalova, 29 Mayıs 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 57’nci hükumet dönemi eski Devlet Bakanı Yüksel Yalova’nın kızıdır. Üniversite eğitimini Bilkent Üniversitesi Ulusalararası İlişkiler Bölümü’nü okuyarak tamamlamış ve buradan mezun olmuştur. Eğitim hayatına 1303 yılında, çok köklü bir tarihe sahip olan Roma La Sapienza Üniversitesi’nde devam etmiştir.

 

Bir Zamanlar Çukurova’da dengeler değişiyor! Kara Dayı’nın yıldızı da katıldı
Yaova’nın oyunculuk hayatı, çok yakın bir arkadaşıyla birlikte gittiği balıkçıda rahmetli Meral Okay ile tanışmasıyla başlamıştır. Meral Oktay, Melek Yalova’nın yanına gelerek ne iş yaptığını bilmediğini fakat onu dizi için gözüne kestirdiğini söylemiş ve kartını bırakmıştır.

Bir Zamanlar Çukurova’da dengeler değişiyor! Kara Dayı’nın yıldızı da katıldı
İşte bu tesadüf onu ilk olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde ”Kastilya Prensesi Isabella” karakteriyle ekranlarda seyircilerle buluşturmuştur. Güzelliğiyle Türkan Şoray’a benzetilmektedir. 1.56 boyunda ki güzel oyuncu, sonraki projesinde ekranların en çok izlenenlerinden ”Kara Dayı” adlı dizide ”Ayten” karakterini canlandırmıştır.

 

 

Yorum Yap