Magazin

Kızlar Soruyor Anketinden Miray Daner – Kubilay Aka Çıktı!

KizlarSoruyor tarafından hazırlanan ‘2018’in en romantik çifti sizce hangisi?’ anketinin sonuçları belli oldu.Binlerce kişinin oy verdiği  ankette en çok oyu Miray Daner – Kubilay Aka çifti aldı.

Kadınların ve erkeklerin tutkulu ve bilgili oldukları konularda birbirlerine yardım etmek, hayatın her alanına dair soru sormak ve fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiği topluluk platformu KizlarSoruyor’un 2018’in En’leri anketleri devam ediyor. Anket ile üyelere ‘2018’in en romantik çifti sizce hangisi?’ sorusu soruldu.

Ankette oyların yüzde 51’ini alan Miray Daner – Kubilay Aka çifti birinci oldu. Yüzde 18 oy alan Burcu Biricik – Emre Yetkin’i yüzde 17 oy oranıyla Bensu Soral – Hakan Baş takip etti. Oyların yüzde 14’ünü alan ve geçenlerde ayrılıklarını açıklayan Dilan Çiçek Deniz – Furkan Andıç ise  KizlarSoruyor üyeleri tarafından birbirine en az yakıştırılan çift seçilip dördüncü oldu.

Kız, erkek dağılımında da sonuç değişmedi. Kızların yüzde 46’sı, erkeklerin de yüzde 57’si Miray Daner – Kubilay Aka çiftini tercih etti.Yorum Yap