Tv&Medya

Bu Haftanın İn-Out Köşesinde Kimler Var?

 

1.Çarpışma: Perşembe günü güçlü rakiplerinin karşısına çıkan dizi ne yazık ki ilk bölümüyle umulanı veremedi. Oldukça iddialı olan dizi bakalım gelecek haftalarda Reyting listesinde kaçıncı sırada olacak.

2.Avlu:Bu haftaki bölümü intikam hırsı ile yanan Deniz’in neler yapacağı üzerine kurulmuştu ve oldukça sürükleyici merak uyandırıcı oldu. Demet Evgar’ın muhteşem oyunculuğu yine zirve yaptı.

3.Bir zamanlar Çukurova: Çıtayı her hafta yükselten yapım Reyting listesindeki 1.liğini bu haftada sürdürüyor ve yıldızını parlatmaya devam ediyor.

4.Kadın: Bu haftaki bölümü biraz sıkıcı geçse de dizi son bölümü ile izleyicisinin gönlünü almayı başardı ve gelecek bölümü için güzel vaadleriyle bu haftayı kapadı. Kadın da bu hafta yükselişini ve merak ögesini diri tutmayı başardı.

5.O Ses Türkiye: Yayınlandığı dönemden bugüne Reyting rekorları kıran yarışma programı,Son iki sezondur istediğini alamıyor. Artık izleyicinin çok dikkatini çekmeyi başaramayan yapım bu sene istediği sıçramayı yapamıyor ve yerinde saymaya devam ediyor.

 

Yorum Yap