Kültür&Sanat

Avrupa Yakası Dizisinin Ünlü İsmi Yaşamını Yitirdi

‘Avrupa Yakası’ dizisinde canlandırdığı ‘Sadettin Yerebakan’ karakteri ile sevilen ünlü oyuncu Yıldırım Öcek akşam saatlerinde hayatını kaybetti.

Üzücü olayın ardından oğlu Seçkin Öcek, ‘Babamı yarım saat önce kaybettik, çok üzgünüz. Tedaviyi reddettiği yönündeki haberler kesinlikle doğru değil’ ifadelerini kullandı.

66 yaşındaki Yıldırım Öcek, geçirdiği mide küçültme ameliyatından dolayı 4 gün önce hastaneye kaldırılarak yoğun bakım ünitesine yatırılmıştı…

OĞLUNDAN HÜRRİYET’E İLK AÇIKLAMA

Hürriyet’in ulaştığı ünlü sanatçının oğlu Seçkin Öcek, ilk açıklamasında, sanatçının tedaviyi reddettiği yönündeki haberleri yalanladı. Babasının, çoklu organ yetmezliği nedeniyle yaşamını yitirdiğini söyleyen Seçkin Öcek, ‘kendisine çok iyi bakıyordu, sporun yapıyor, yediğine ve içtiğine çok dikkat ediyordu’ ifadelerini kullandı…

İşte o açıklama: ‘Babamı yarım saat önce kaybettik, çok üzgünüz. Tedaviyi reddettiğine dair haberleri okudum. Kesinlikle doğru değil. Tedavisiyle ilgili gereken her şey yapıldı. Kendisine çok dikkat ediyor, sporunu yapıyordu. Yediklerine içtiklerine dikkat ediyordu ama çoklu organ yetmezliği yüzünden kaybettik. Ağabeyim yurtdışında, onun gelmesini bekliyoruz. Cenaze ne zaman yapılacağını, onun gelmesinin ardından karar vereceğiz.

 

Ünlü oyuncu Yıldırım Öcek hayatını kaybetti
hurriyet.com.tr

Yorum Yap