Müzik

Arsevi Sunal Yeter’den Ajda Pekkan Açıklaması!

Arsevi Yeter’den Ajda Pekkan Açıklaması!

Ajda Pekkan’ın menajerliğini yapan Arsevi Sunal Yeter Muzik On Air sitesinde yayınlanan “Ajda Pekkan Arsevi Sunal Yeter ile menajerlik anlaşmasını noktalayarak Oğuz Arınmış ile anlaştı.” haberleri üzerine bir açıklama yaptı.

Yeter açıklamasında “Bugün adımın geçmekte olduğu Ajda Pekkan 1 yılda 3 menajer değiştirdi haberiyle ilgili açıklama ihtiyacı hissettim. Haberi ilk yapan Muzik On Air sitesi benden bu haberle ilgili aynı açıklamayı yapmadan önce bu bilgiyi elbet alabilirdi. Öncelikle sıfat olarak ülkemizde simsarlık ile eş anlamlı kullanılan menajerlik sıfatını hiç bir zaman kullanmadığım için adı açıklanan listenin içinde değilim.
Kendimi müzik bilgisi, eğitim, tasarım vb alanlarda aynı işi yapamadığım arkadaşlarımla karşılaştırarak haksızlık yapmak istemem.Ajda Hanımla ilgili daha önceki yıllarda da bildiğiniz üzere Ajdyyya Diskoda ve bu sene yine projesini yaptığım açık hava konseri vb sahneyle ilgili müzikal, repertuar, tasarım çalışmaları yapmaktayım.
Bunun dışında Ocak ayında başladığımız ve repertuarı tamamlanan albümün çalışmaları müzikal olarak tamamlanmış. Ajda Hanımın yazın yoğun konser çalışmaları nedeniyle sadece okuma yapması beklenmektedir. 15 yaşından bu yana hizmet verdiğim müzik sektöründe sorunlar nedeniyle gecikti gibi bir açıklamanın altında kalmanın kendi emeğime yakışmadığını düşünüyorum.” sözlerine yer verdi….

Yorum Yap