Sosyal Medya

Ali Koç’tan Volkan Demirel Açıklaması Sosyal Medyanın Gündeminde

Ali Koç’tan Volkan Demirel Açıklaması Sosyal Medyanın Gündeminde

Fenerbahçe spor kulüp başkanı Ali Koç süresiz kadro dışı  bırakılan kaleci Volkan Demirel hakkında açıklamalarda bulundu.

Ali Koç’un kaleci Volkan hakkında yaptığı açıklamalar sosyal medya gündeminde en çok konuşulanlar arasına girdi.

İşte o açıklamalar…

Değişiklik olduğu zaman, değişime karşı bir pozisyon alan birçok yıldız oyuncu vardır. Bu dünyada olan bir şey. Fenerbahçe için Volkan, aidiyet duygusu zaman zaman kendisine ve takıma zarar verecek kadar yüksek, tartışılmaz.Ben Volkan’ı tanıdığımda 19-20 yaşındaydı, belki biraz daha büyüktü. Volkan zaman zaman kızsam da kişilik olarak sevdiğim biri. İyi bir baba, çok iyi bir eş. Çok güzel bir ailesi var. Düğününde nikah şahitliği yaptım, o tarafı da benim için özel.Üstüne basarak söylüyorum. Ne Comolli, ne Phillip Cocu, benim inanmadığım bir kararı bu konuda bana aldırtamaz.

Geçen sezon birçok nedenden dolayı şampiyonluğu kaybettik ama bir neden, kaleci performansı çıkıyor. Kötü performansına rağmen, Volkan’a ihtiyacımız olduğuna inanarak, bu değişimde toparlayıcı bir rol sağlayacağını düşündüğüm için kontratının uzatılmasını istedim.SEZONA İYİ BAŞLAMADI

Volkan ilk 6 maçta 1. kaleciydi fakat iyi başlamadı. O başlangıçtan sonra karar verdik ki, bir kaleci daha lazım. Her zaman bir kaleci alma düşüncesi vardı ama elinizdeki imkanları ve nereye kullanacağını önceliklendireceksin.

Volkan hiçbir zaman Fenerbahçe’ye bilinçli olarak zarar vermek istemez ama bilinçaltı olarak yeni ekip, yeni kadro, kendisine yakın olan birkaç personelin ayrılması sonrasında ister istemez etkilendi. Belki bu onda insani bir rahatsızlık yaratmış olabilir.

SEN NE YAPTIN DEDİM

Kayseri maçından sonra o da konuştu, ‘Takım olamadık, gruplaşmalar var’ dedi. İçi dışı bir insanı severim, Volkan da öyle ifade etti. Volkan’dan istediğimiz şeylerden biri de takım olma konusunda yardımcı olmasıydı. Bu konuda beklentileri karşılayamadı.Kayseri maçından sonra Volkan ‘takım olamadık’ dediği zaman, ‘Sen ne yaptın, takımı kaynaştırdın mı, yemeğe çıkardın mı?’ dedim. ‘Sportif direktöre söyledin mi?’, ‘Söylemedim, rahatsız etmek istemedim’. Her şeyi her yerde söylüyorsun.

2 tane olay yaşandı bardağı taşıran. Dergi yazısının çıkacağı gün Samandıra’dan bir haber geldi ki, Volkan Demirel teknik direktör yardımcısı Erwin’in üzerine yürümüş. Bir ‘Volkan patlaması’nı Volkan o gün yaşıyor.Samandıra’da ne yaşıyor diye gittik, neler oluyor diye. Volkan herhalde ‘Erwin sen niye öyle bakıyorsun’ falan diye yapmış. Sonra el sıkışmışlar.

VOLKAN BANA VE SEMİH ÖZSOY’A SAYGISIZLIK YAPTI

Volkan bana ve Semih Özsoy’a saygısızlık yaptı. ‘Kes’ dedikçe devam etti. Başkanına böyle bir ortamda bu şekilde saygısızlık yapan bir oyuncunun diğer oyuncularla bizler yokken neler yapabileceğini düşündüm. Gördüm ki, Volkan’ın uyanması lazım.

Bir oyuncu, çok iyi Fenerbahçelidir, 15 yıldır oradadır falan diye başka oyuncudan farklı muamele görmesi, bir yere kadardır. Disiplinin, saygısının sınırını aştığı zaman sonuçlarına katlanır.

 

BU HABERLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Arda Turan Şarkıcı Berkay’ın Burnunu Kırdı mı?

 

Sermiyan Midyat İle Sina Akçıl’ın Şok Eden Kavgası

 

Khabib’in Maç Sonrası Kavgası…Önüne Geleni Devirdi

 

 

Yorum Yap