Magazin

Zeynep Kartal Defilesi İçin Londra’ya Gittiler!

Yaşamını İngiltere’de sürdüren  Türk moda tasarımcısı Zeynep Kartal, bu yıl Londra Moda Haftası kapsamında III. Sultan Selim’in İngiliz Amiral Nelson’a armağan ettiği elmas çelenk şeklindeki nişandan ilham alarak tasarladığı 2019 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nu özel bir defileyle tanıttı.

Zeynep Kartal’ın Londra Moda Haftası kapsamındaki etkinliğine T.C. Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Fecir Alptekin, T.C. Londra Büyükelçisi Abdurrahman Bilgiç, Milletvekili E.Sare Aydın Yılmaz, Ömer Faruk-Züleyha Özgül , Hacer Özil ve Seda Sayan katıldı.
Zeynep Kartal’ı bu özel gününde yalnız bırakmayanların arasında İngiltere’nin yıldız oyuncularından Candine Brown, Victoria Ekanoye, Montana Brown, Hayley Hughes, Samira Mighty, Zara Mcdermont, Kimberley Garner, Olivia, Arben Gemma Oaten, Bhavna Limbachia da vardı…

T.C. Londra Büyükelçisi Abdurrahman Bilgiç ise bu özel defile ve serginin ardından Londra Büyükelçilik Rezidansında resepsiyon verdi.

Giydiği Zeynep Kartal imzalı kıyafeti ile Seda Sayan hem defilenin hem de resepsiyon’a katılan davetlilerin ve yabancı basın mensuplarının en dikkat çeken ismi oldu…

Yorum Yap