Tv&Medya

Yaşamayanlar Görücüye Çıktı!

Türkiye’nin ilk vampir dizisi olan ve merakla beklenen Yaşamayanlar sonunda görücüye çıktı.Başrollerinde Elçin Sangu, Kerem Bürsin, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç’in  yer aldığı dizi  BluTV’de 6 Eylül’de seyirci ile buluşacak…

 

 

Seyircisi ile buluşma öncesi dizi ön gösterimini yaptı.Merakla beklenen vampir dizisinin ön gösteriminin yapıldığı gecede “Yaşamayanlar” dizisi oyuncuları “Vampirler” ve “Vampir Avcıları” ekibi olarak tam kadro olarak katılırken İstanbul 74’ün düzenlemiş olduğu geceye  sanat, medya ve iş dünyasından pek çok isim katılırken  Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Dilan Çiçek Deniz, Furkan Andıç, Melisa Şenolsun, Ozan Dolunay, Ahu Yağtu, sema Öztürk gibi isimler dikkat çekti.

 

 

Dizinin 1. Kısmının seyredildiği ve yoğun katılımın olduğu gecede sahne alan Kadıköy Acil, Kamufle ve Da Poet adlı gruplar konukları şarkılarıyla eğlendirdi.

Heyecanla beklenen “Yaşamayanlar” alternatif işlere imza atarak Türkiye’nin en sevilen dijital platformlarından biri haline gelen BluTV’de 6 Eylül Perşembe saat 19:00’da izleyicisiyle buluşacak.

Yorum Yap