Tv&Medya

Seren Serengil ‘Söylemezsem Olmaz’ Programında mı?

Beyaz Tv’de sabahları yayınlanan Söylemezsem Olmaz programından ayrılan Nihat Doğan’ın yerine Pazartesi günü bomba bir ismin geleceği müjdesini programın diğer sunucuları Ece Erken ile Bircan Bali canlı yayında duyurmuştu.

Şimdi  programın müdavimleri Nihat Doğan’ın yerine kimin geleceğini merak ederken yapımcı Erol Köse’nin ortaya attığı iddia magazin gündemini hareketlendirdi. 

Köse,Söylemezsem Olmaz programına Star Tv’de Cengiz Semercioğlu ile magazin programı yapan Seren Serengil’in geleceğini iddia etti.

Erol Köse iddiasını sosyal medya hesabından “Şok gelişme ! İlk kez #drerolköse farkıyla ! Haber yapanlar kaynak göstersin NİHAT DOĞAN BEYAZ TV ‘den AYRILINCA YERİNE SEREN SERENGİL geldi ! Pazartesi ilk yayın , böylece Seren partneri Cengiz Semercioğlu’ndan < bu defa > ayrılmış oldu , herkes için hayırlı olsun !” mesajı ile duyurdu.

Bu iddia üzerine magazin duayeni Şenay Düdek, “Hayırlı olsun.Bilirsin seni çok severim annenden @nevinserengil dolayı Ama İnşallah bi sıkıntı çıkmaz. Çünkü herkes iddialı burada.Dilerim kakafoni ve “Ben daha çok konuşurum”yarışı olmaz👍 @serenserengil @eceerken @bircanbalii@bilalozbilge Ha herkes DERSİNİ ÇALIŞIR ve çok da başarılı olur reytingler patlar” mesajı ile Seren Serengil’e program hayırlı olsun dedi…

Şu sıralar eşi Yaşar İpek’le Almanya’da  haftasonu tatilini geçiren Serengil’den, Düdek’e gelen   “@senaydudek şenay ablacım şu anda daha bir tv kanalıyla imzaladığım bir sözleşmem yok”cevabı ise kafaları karıştırdı..

 

 

Bakalım 17 Eylül Pazartesi sabahı Erol Köse’nin iddia ettiği gibi Seren Serengil, Söylemezsem Olmaz programı ile  ekranlarda mı olacak?

 

Yorum Yap