Tv&Medya

Bir Zamanlar Çukurova’nın 4.Bölümünde Züleyha’nın İntiharı

Bir Zamanlar Çukurova'nın 4.Bölümünde Züleyha İntihar Ediyor

Bir Zamanlar Çukurova’nın 4.Bölümünde Züleyha İntihar Ediyor.İşte 4.bölüm fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova’nın 4.Bölümünde Züleyha İntihar Ediyor

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 3.bölümü ile yine nefesleri kesti. Bir Zamanlar Çukurova son bölümde; jandarma Yılmaz’ı alıp götürürken, Züleyha’ya bambaşka bir yol çizilmiştir. Demir ile nikah masasına oturacak olan Züleyha olanlara artık dayanamaz ve kendini serin sulara bırakır.

Başrollerini Murat Ünalmış, Vahide Perçin, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek gib isimlerin paylaştığı Bir Zamanlar Çukurova dizisi 4 Ekim Perşembe ATV ekranında

İşte, merakla beklenen Bir Zamanlar Çukurova 4.bölüm fragmanı…

 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Soluk soluğa geçen aşklarıyla izleyiciyi ekrana bağlayan Züleyha ve Yılmaz, bu defa herkesi ağlatacak! Adana’nın uçsuz bucaksız Çukurova’sına kaçıp, Yaman Çiftliği’ne sığınan aşıkların hayatı Hünkar’ın ailesini korumak adına verdiği karar üzerine tamamen değişiyor! Jandarmanın Yılmaz’ın peşine düşmesiyle, işler çığırından çıkıyor. Yaman Çiftliği’nde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak! Hünkar, verdiği beklenmedik kararlarla seyircinin nefesini keserken, Züleyha tüm çaresizliği ile ona şefkat gösterene sığınıyor. Yılmaz’ı bekleyen zorluklar ise kan donduran cinsten.

Yorum Yap