Müzik

Seda Sayan 22 Yıl Sonra Yeniden ‘Ah Geceler’Dedi!

Seda Sayan, 22 yıl önce seslendirdiği ve o yıllarda sayısız ödül ve satış rekorları kırdıran şarkısı ‘Ah Geceler’ i yeniden seslendirdi.

Sözü ve müziği Mahsun Kırmızıgül’ e ait olan ‘Ah Geceler’i DJ Yasin Keleş yeniden düzenledi.

Geçtiğimiz yaz çıkardığı İbrahim Tatlıses şarkısı “Tabi Tabi’’nin ardından Türkiye ‘de ve Yunanistan’da aynı anda çıkan albümü ‘Seni Seviyorum’ çalışmalarıyla müzik listelerinin ilk sıralarını zorlayan Seda Sayan, 22 yıl  ‘Ah Geceler’i yeniden yorumladı.

 

 

Özellikle gençlerden gelen yoğun istek üzerine şarkıyı yeniden okumaya karar verdiğini söyleyen Seda Sayan, prodüktörlüğünü ünlü iletişimci Özgür Aras’ın üstlendiği ‘Ah Geceler’ projesi için “Çok mutlu ve heyecanlıyım. Ah Geceler’i 1996 yılında okumuştum. Aradan 22 yıl geçmiş. Gençler, özellikle de oğlum Oğulcan Engin ve arkadaşları çok istiyordu. Şarkının sahibi Mahsun Kırmızığül’den rica ettim yeniden okumak için. Sağ olsun bir telefonumla kırmadı tüm izinleri verdi. Mahsun Kırmızıgül, Yasin Keleş ve Seda Sayan buluşması çok güzel oldu. Bana da heyecan kattı.” diyor.

 

 

Projesinin tanıtım fotoğrafları için Tamer Yılmaz’ın objektifine poz veren Seda Sayan, Ah Geceler’ in klibini de geçtiğimiz günlerde çekti. Hareketli temposuyla Kilyos sahilinde gerçekleşen klip çekimlerinin yönetmenliğini Erkan Nas üstlendi.

 

Yorum Yap